GFKDijital

GFK Dijital, dijital baskı hizmeti veren veya üretiminde dijital baskıya ihtiyaç duyan firmalara yönelik üretilmiş, yüksek kapasiteli ve dayanıklı baskı cihazlarının, satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır. Bu anlamda dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinin Türkiye temsilciliğini yapan firmamız, ürün yelpazesini de devamlı olarak yeni marka ve ürün gruplarıyla genişletmektedir. %100 müşteri odaklı çalışan firmamız, 30 yılı aşkın sektör tecrübesi ile profesyonel baskı merkezleri için her zaman güvenilir bir iş ortağı olmuştur.

Firmamızın Istanbul ve Ankara’da satış ve satış sonrası hizmetleri vermek üzere yapılanması mevcuttur. Ayrıca Türkiye’nin diğer bölgelerinde iş ortaklarımız ile birlikte, tüm ürünlerimizi profesyonel baskı ihtiyacı duyan noktalara sunmaktayız. Şirketimiz, kurulduğu günden bu güne, devamlı gelişim arzusu, nitelikli personel politikası ile uzun soluklu ticari birliktelikleri hedeflemiş ve bu çerçevede; pazarın gelişen taleplerine hızlı, doğru ve katma değer yaratan çözümler sunmuştur

Rowe

Almanya menşeli olan Rowe, 60 yılı aşkın süredir geniş format sektöründe faaliyet göstermektedir. Tüm ürünlerini Almanya’da tasarlayıp, yine Almanya’da üreten Rowe, uzun yıllar kullanılmaya ve yüksek baskı hacimlerine uygun ürünler sunmaktadır.

 • Geniş Format Yazıcı/Kopyalama
 • Geniş Format Tarayıcı
 • Geniş Format Katlama

IQdemy UV

İsviçre merkezli bir firma olan IQdemy, tüm ARGE ve dizayn çalışmalarını burada yapmaktadır. Patentli bir çok teknolojiye sahip olan firma, özellikle manyetik kaldırma teknolojisi sayesinde çok hızlı, yüksek kaliteli ve hassas sonuçlar veren makineler üretmektedir. Üretim tesisleri Rusya’nın hükümet destekli teknoloji merkezinde bulunan IQdemy, özellikle cam, ayna, ahşap ve metal üzerine yaptığı baskılardaki başarılı sonuçlarla ön plana çıkmaktadır.

Üretim tesislerinde, UV makineleri dışında, kendi mürekkep ve primerlerini de üreten firma, bu şekilde, makine, mürekkep ve primer arasındaki %100 uyun ile, en zor uygulamalarda dahi çok yüksek performans gösterir.

 • Maglev Flatbed UV Yazıcı
 • Evolution Hybrid UV Yazıcı

Keundo

Markanın bağlı bulunduğu Grando firması Çin Halk Cumhuriyeti’nin en büyük ve önde gelen üreticilerinden biridir. Güney Kore ve Amerika pazarında Keundo markası ile pazarın önemli oyuncularındandır. Yüksek kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunan firma, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli çözümleri ile uzakdoğu üreticileri arasında kendini üst sıralara koyabilmektedir.

 • Keundo Flatbed UV Yazıcı
 • Keundo Rulo UV Yazıcılar
 • Grando Solvent Yazıcılar
 • Grando Ecosolvent Yazıcılar

Apex

Apex UV yazıcılar, Çin Halk Cumhuriyeti’nde üretilmektedir ve sektörün en çok tercih edilen 3 üreticisinden biridir.

 • Mini UV Flatbed Yazıcı

Polyprint

Yunanistan menşeli bir firma olan Polyprint, ana iş kolu olarak kumaşa direk baskı yapan yazıcılar konusunda uzmanlaşmıştır. Yüksek kaliteli Dupont marka mürekkepler ile çok yüksek kaliteli ve düşük tirajda uygun maliyetli sonuçlar veren bu yazıcılar, birçok tipte kumaşa baskı yapabilirken, ülkemizde en yaygın kullanım alanı tişört baskısı üzerine olmaktadır.

 • Tişört Baskı Makinesi (Kumaşa direk baskı)

iEcho

Flatbed tablalı hassas ve endüstriyel dijital kesiciler üreten firma, Çin Halk Cumhuriyeti menşelidir. Avrupa ve Amerika’da da yerleşik firmaları bulunan iEcho, satış adetleri bakımında dünyada en çok satılan 5 dijital kesici markasından birisidir. Küçük ebat tablalardan, endüstride bulunan en geniş ebat tablalara kadar bir çok değişik özellik sunan iEcho ile, işletmeler çok büyük işlevsellik kazanacaklardır.

 • Endüstriyel Dijital Kesici