Destek

Bizimle iletişime geçin

  DESTEK

  Teknik Servis Detayları

  Teknik Servis Talebi: Teknik servis talebi sitede bulunan formumuzun doldurulup bilgi@gfkdijital.com mail adresine gönderilmesi ya da +90 212 275 5553 faks numarasına faks gönderilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Bekleyen teknik servis talepleri göz önüne alınarak işleminiz sıraya konulur.

  Garantili Baskı Makinaları: İşletmemiz garantisi altındaki makinalarda oluşabilecek yedek parça değişimleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kafalar ve kullanıcı kaynaklı hatalar bu garanti kapsamı dışındadır.

  Garanti Kapsamı Dışında Makinalar: İşletmemiz garantisi altında bulunmayan makinalarda oluşabilecek yedek parça değişimi ve diğer teknik servis masrafları teknik servis talep eden firmadan tahsil edilecektir.

  Teknik Servis Hizmet Bedelleri: İstanbul ve Ankara şehir içi teknik servis ücreti 120 USD’dir. Bu ücret İstanbul ve Ankara dışındaki tüm iller için 350 USD’dir. İlave olarak konaklama ulaşım masrafları eklenecektir. Baskı makineleri için genel bakım ücreti 500 USD’dir. Operatör eğitimi 350 USD, program yükleme 100 USD, bilgisayar müdahale 150 USD’dir.

  Ödeme: Teknik servis bedeli ve yedek parça bedelleri peşin olarak ödenir.