GFKDijital

GFK Dijital, profesyonel baskı hizmeti veren veya üretiminde profesyonel baskıya ihtiyaç duyan firmalara yönelik üretilmiş, yüksek kapasiteli ve dayanıklı baskılama cihazlarının, satış ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır. Bu anlamda dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinin Türkiye temsilciliğini yapan firmamız, ürün yelpazesini de devamlı olarak yeni marka ve ürün gruplarıyla genişletmektedir. %100 müşteri odaklı çalışan firmamız, 30 yılı aşkın sektör tecrübesi ile profesyonel baskı merkezleri için her zaman güvenilir bir iş ortağı olmuştur.

Firmamızın Istanbul ve Ankara’da satış ve satış sonrası hizmetleri vermek üzere yapılanması mevcuttur. Ayrıca Türkiye’nin diğer bölgelerinde iş ortaklarımız ile birlikte, tüm ürünlerimizi profesyonel baskı ihtiyacı duyan noktalara sunmaktayız. Şirketimiz, kurulduğu günden bu güne, devamlı gelişim arzusu, nitelikli personel politikası ile uzun soluklu ticari birliktelikleri hedeflemiş ve bu çerçevede; pazarın gelişen taleplerine hızlı, doğru ve katma değer yaratan çözümler sunmuştur

Rowe

Almanya menşeli olan Rowe, 60 yılı aşkın süredir geniş format sektöründe faaliyet göstermektedir. Tüm ürünlerini Almanya’da tasarlayıp, yine Almanya’da üreten Rowe, uzun yıllar kullanılmaya ve yüksek baskı hacimlerine uygun ürünler sunmaktadır.

 • Geniş Format Yazıcı/Kopyalama
 • Geniş Format Tarayıcı
 • Geniş Format Katlama

Rigoli (powered by Memjet)

İtalya’nın Milano şehrinde bulunan Rigoli firması, memjet teknolojisini kullanarak, çok hızlı ve kapasiteli mürekkep bazlı geniş format yazıcı üretmektedir. Tamamen endüstriyel tasarlanmış ve metal olarak dizayn edilmiş olan ürünler, uzun yıllar kullanılmaya ve çok yüksek baskı hacimlerine uygundur.

 • Geniş Format Inkjet Yazıcı

IQdemy UV

İsviçre merkezli bir firma olan IQdemy, tüm ARGE ve dizayn çalışmalarını burada yapmaktadır. Patentli bir çok teknolojiye sahip olan firma, özellikle magnetik kaldırma teknolojisi sayesinde çok hızlı, yüksek kaliteli ve hassas sonuçlar veren makineler üretmektedir. Üretim tesisleri Rusya’nın hükümet destekli teknoloji merkezinde bulunan IQdemy, özellikle cam, ahşap ve metal üzerine yaptığı baskılardaki başarılı sonuçlarla ön plana çıkmaktadır.

Üretim tesislerinde, UV makineleri dışında, kendi mürekkep ve primerlerini de üreten firma, bu şekilde, makine, mürekkep ve primer arasındaki %100 uyun ile, en zor uygulamalarda dahi çok yüksek performans gösterir.

 • Maglev Flatbed UV Yazıcı
 • Evolution Hybrid UV Yazıcı

Grando UV

Firma Çin Halk Cumhuriyeti’nin en büyük ve önde gelen üreticilerinden biridir. Yüksek kaliteli ve uygun maliyetli çözümler sunan Grando, uzakdoğu üreticileri arasında kendini üst sıralara koyabilmektedir.

 • Grando Flatbed UV Yazıcı

Sunjet UV  EcoSolvent

Sunjet UV ve EcoSolvent yazıcıları Çin Halk Cumhuriyeti’nde üretilmektedir. UV yazıcılarda profesyonellere yönelik giriş seviyesinden başlayıp, yüksek kapasiteli cihazlara kadar, gerek flatbed gerekse rulodan ruloya baskı yapabilen makineleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunulmaktadır. Ecosolvent ürün grubunda ise dayanıklı, uzun ömürlü ve baskı kalitesi yüksek makineler üretilip ülkemizde satışa sunulmaktadır.

 • Mini UV Flatbed Yazıcı
 • Endüstriyel UV Flatbed Yazıcı
 • UV Rulo Yazıcı
 • EcoSolvent Yazıcı

Polyprint

Yunanistan menşeli bir firma olan Polyprint, ana iş kolu olarak kumaşa direk baskı yapan yazıcılar konusunda uzmanlaşmıştır. Yüksek kaliteli Dupont marka mürekkepler ile çok yüksek kaliteli ve düşük tirajda uygun maliyetli sonuçlar veren bu yazıcılar, birçok tipte kumaşa baskı yapabilirken, ülkemizde en yaygın kullanım alanı tshirt baskısı üzerine olmaktadır.

 • Tshirt Baskı Makinesi (Kumaşa direk baskı)

iEcho

Flatbed tablalı hassas ve endüstriyel dijital kesiciler üreten firma, Çin Halk Cumhuriyeti menşelidir. Avrupa ve Amerika’da da yerleşik firmaları bulunan iEcho, satış adetleri bakımında dünyada en çok satılan 5 dijital kesici markasından birisidir. Küçük ebat tablalardan, endüstride bulunan en geniş ebat tablalara kadar bir çok değişik özellik sunan iEcho ile, işletmeler çok büyük işlevsellik kazanacaklardır.

 • Endüstriyel Dijital Kesici

Bodor Lazer

İsviçrede dizayn edilen ve Çin Halk Cumhuriyeti’nde üretimi yapılan Bodor Lazer makineleri, yüksek kalite işçiliği ve malzeme kalitesiyle, endüstride en çok tercih edilen cihazlardandır. Co2 ve Fiber Lazer olarak 2 ürün grubu bulunan Bodor Lazer modelleri, hem kesim hem kazıma için en ideal çözümleri sunar

 • Bodor Co2 Lazer
 • Bodor Fiber Lazer